در سال ۲۰۱۱ گوگل  الگوریتم پاندا را راه اندازی کرد این الگوریتم نتایج جستجو وب سایت ها را براساس کیفیت محتوا فیلتر می کند. این شروع یک سری بررسی های عمده کنترل کیفیت بود. پاندای گوگل صفحات نتایج جستجو (SERP) را از محتوای بی کیفیت محروم کرد، که این امر موجب بهبود کیفیت وب سایتها گردید. یکی از اهداف اصلی پاندای گوگل تولید محتوای باکیفیت بود. این الگوریتم محتواهای بی کیفیت را شناسایی و درجه بندی می کند. در سال ۲۰۲۱ این الگوریتم پس از بروزسانی به یکی از سیگنال های اصلی رتبه بندی گوگل تبدیل شده است.

 

لیست وب سایت های  برتر در نظر سنجی

پخش موبایل و لوازم جانبی آکسون

خرید یوسی پابجی موبایل

فروش دست سازه های بانوان ایرانی

فروش جزوات رایگان پاراکس

طراحی سایت

پیامک تبلیغاتی رایگان

سئو و ارتقای لینک وب سایت

 

 

 

 

الگوریتم پاندا

پاندا چگونه کار میکند ؟

شناختن محتوای کم عمق و بی کیفیت یک وب سایت ممکن است برای کاربر آسان باشد، اما قطعا برای موتورجستجو یک فرآیند بسیار مشکل و پیچیده است. زیرا امروز تعداد وب سایت ها و محتواها زیاد شده اند و شناسایی و مشخص کردن کیفیت مقالات با زبانهای مختلف کار بسیار زمانبر و دشمواریست. اما گوگل در حال تغییر و پیشرفت می باشد، به طوری که در سال ۲۰۲۱ شناسایی سیگنال ها و معیارهایی که برای تعیین مقدار سیگنال استفاده میشود به طور بسیار دقیق صورت میگیرد. این الگوریتم گوگل باعث می شود که آنچه در مورد محتوای خوب و بد است مشخص شود،  و به طور مدام و همیشگی تجربه کاربری فوق العاده ای را در خدمت مردم بگذارد.

 

گوگل پاندا چه چیزی را مورد هدف خود قرار می دهد ؟

۱محتوای تکراری :

اگر محتوای تکراری وجوداشته باشد، این احتمال وجود دارد که یک نوع دستکاری موتورهای جستجو باشد، به همین دلیل امروز یک کلمه کلیدی خاص را انتخاب می کنند تا رتبه بندی سایت خود را افزایش دهند .

 

۲- محتوای تولید شده توسط ماشین :

این به عنوان محتوای چرخان هم شناخته می شود زیرا توسط یک نرم افزار انجام می شود و حالت کپی کردن دارد تا صفحات وب شما را با کلمات کلیدی بی کیفیت پر کند .

 

۳تبلیغات بیش از حد در سایت :

صفحاتی که پر از تبلیغات هستند، بسیار مشکل ساز است زیرا این تجربه کاربر را به خطر می اندازد و برای وب سایت مشکل ایجاد می نماید.

 

چگونه پاندای گوگل را بازیابی کنیم ؟

اگر به طور اتفاقی بازدید از وب سایت شما کاهش پیدا کرد، اولین قدم برای بازیابی از مجازات پاندای گوگل تجزیه و تحلیل کامل وب سایت برای بررسی دلیل پایین آمدن رتبه شماست. باید برای این مشکل سایت خود را مرور کنید و کیفیت مطالب و محتوای خود را بالا ببرید. همچنین مطمئن شوید که محتوای شما مفصل و مفید است و کاربران شما از خواندن آن سود میبرند. در نظر داشته باشد از محتوایی که بارها از کلمات کلیدی استفاده می کند خوداری نمائید.

 

الگوریتم گوگل پاندا

 

 پیشگیری از پاندا :

شاید برای شما هم سوال باشد که چگونه از تاثیر منفی

پاندای گوگل بر روی سایت خلاص شویم این کار بسیار آسان است زیرا بهترین راه برای

بهبود بخشیدن سایت و سئو تولید محتوای باکیفیت بالا است .

 

الگوریتم پاندای گوگل در ۲۰۲۱

سایت ,  ,گوگل ,محتوای ,وب ,کیفیت ,وب سایت ,پاندای گوگل ,بی کیفیت ,این الگوریتم ,به طور ,تولید محتوای باکیفیت

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

tovsficawild pichakiplus wishworld alikamali86 almaas78 news-iran-tv sinabaneh alunthyoha alo-tamirkar macentcastreas